Бувають ситуації, коли фінансове питання вимагає негайного вирішення. Звертатися з ним в банк марно, так як всім відомо, наскільки складно і довго розглядаються там подібні заявки. Крім того, банківські експерти обов’язково цікавляться цільовим призначенням кредиту і для них ваші потреби можуть бути не завжди зрозумілі. Тому багато співгромадяни шукають, де можна отримати позику швидко і без зайвих бюрократичних зволікань. Оптимальний варіант – звернутися в мікрофінансову організацію. Давайте розглянемо тонкощі і переваги мікропозик.

 

Наскільки швидко можна отримати гроші?

Якщо ви хочете взяти швидко кредит на карту, то кращого варіанту, ніж МФО – поки що просто немає https://alexcredit.ua/blog/yak-poluchyt-kredyt-v-alexcredit/ua. Гроші перераховуються на банківську картку позичальника практично миттєво після схвалення заявки. Для цього вам потрібно:

  • вибрати МФО, порівнявши умови і відгуки;
  • зайти на сайт, зареєструватися;
  • заповнити невелику анкету;
  • прийняти умови договору.

Зазвичай від моменту першого відвідування сайту до отримання грошей на картку проходить не більше 15-20 хвилин. А якщо ви будете звертатися повторно, то просто заходите на сайт під своїм логіном і паролем, отримуючи гроші ще швидше. Вся інформація про вас зберігається, так що переклад ви отримаєте в лічені хвилини. Так що способу простіше годі й шукати.

 

Переваги оформлення кредиту в МФО

Крім оперативності кредити онлайн на карту привабливі тим, що вам не потрібно відвідувати ніякі установи. Ви можете оформити заявку з телефону по дорозі на роботу або з домашнього комп’ютера, поки обідаєте. Також немає необхідності підлаштовуватися під робочий графік організації, більшість компаній працюють в автоматичному режимі і видають кредити на карту онлайн в Україні 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

 

Які документи потрібні на оформлення мікропозик?

Зі збором документів теж проблем не буде. Кредит онлайн на банківську карту в Україні видається при наявності паспорта та ідентифікаційного коду. Ніяких довідок з роботи, документів на майно, дипломів та іншого вам не потрібно. Головне коректно заповнити основні дані, без помилок і друкарських похибок. Врахуйте, що гроші перераховуються тільки на картку заявника, так що паспортні та банківські дані повинні збігатися. Також обов’язково залишайте діючий мобільний телефон та електронну пошту, так як вони будуть використовуватися для зв’язку з вами і входу в особистий кабінет на сайті.

 

Які відсотки і кредитні ліміти?

Умови мікрофінансових організацій можуть дещо відрізнятися, але в основному вони кредитують на суму від 100 до 20000 гривень. Відсоткова ставка 1,5-2% в день, а договори укладаються терміном до 1 місяця. Але сьогодні можна отримати кредит онлайн на картку в Україні практично безкоштовно! Для нових клієнтів у деяких мікрофінансових організацій проходить акція мікропозики під 0%. Так що ви повинні будете повернути лише ту суму, яку позичили.

Але постійні клієнти теж мають свої бонуси. Завдяки внутрішнім рейтингам їм може бути підвищено кредитний ліміт, знижена відсоткова ставка або запропоновані інші заохочення. Так що якщо періодично терміново потрібні гроші, краще працювати саме з такими організаціями.