Мікрокредитування – популярний напрям бізнесу і справжній порятунок для мільйонів користувачів, яким періодично потрібні невеликі позики. Далеко не всі можуть отримати кредит в банку, крім того, банківські умови набагато суворіші, а розглядаються заявки тижнями. У мікрофінансовій організації гроші можна отримати через 20 хвилин оформлення заявки, причому вимоги до позичальників мінімальні. Додатковий бонус – заявки обробляються в автоматичному режимі і гроші перераховуються клієнтам 24/7. Серед інших переваг:

  • відсутність необхідності пред’являти довідку про доходи;
  • кредитор не цікавиться цільовим призначенням позики;
  • коротке анкетування і швидка обробка заявок;
  • до 98% позитивних відповідей;
  • перерахування грошей прямо на банківську картку.

Тому кредит онлайн користується дуже високим попитом, а якщо ви ще не встигли скористатися даною послугою, ознайомтеся з основними правилами її отримання.

 

Які документи потрібні для оформлення мікропозик?

Мікрокредитування доступне для всіх повнолітніх громадян України. Все, що потрібно пред’явити кредитору це – паспортні дані, ідентифікаційний податковий номер, номер банківської картки (вітчизняного банку з рахунком в гривнях), діючий номер мобільного телефону, електронну пошту. Деякі компанії обмежують вік позичальника 55-80 роками, для інших навіть цей параметр не є принциповим, так що займ може отримати і пенсіонер. Обов’язкова умова – картка повинна бути оформлена саме на позичальника, не можна залишити свої паспортні дані, а гроші отримати на карту іншої людини (навіть близького родича).

Мікрофінансові організації не вимагають від вас довідки про доходи, документів на майно. Але, якщо ви вкажете своє місце роботи і майно, яким розпоряджаєтесь в анкеті, то це буде додатковим аргументів на вашу користь. 

 

Де можна оформити заявку на мікропозику і як її заповнювати?

Онлайн кредит в Україні отримати дуже просто. Для початку вам потрібно вибрати відповідну мікрофінансову організацію. Почитайте і порівняйте умови, практично скрізь є онлайн калькулятор для зручного прорахунку своїх фінансових зобов’язань. Заявку на кредит подають прямо на сайті МФО, що сподобалася. Анкета схожа на ту, що заповнюють в банках, але набагато коротша. Зазвичай там є питання про:

  • сімейний статус;
  • особисті доходи;
  • матеріальне становище сім’ї;
  • роботу та займану посаду;
  • отриману освіту.

Частина з них обов’язкові, інші ні. По можливості намагайтеся заповнити анкету повністю. Так як відповіді на додаткові питання допомагають системі швидше оцінити ваші можливості і схвалити заявку. Також уважно поставтеся до заповнення даних, так як помилки і похибки можуть стати причиною додаткових зволікань і навіть відхилення заявки.

 

Терміни кредитування, процентні нарахування та ліміти

Максимальний термін кредитного договору з МФО – 30 днів. Але, якщо ви не встигнете повернути гроші, практично скрізь є послуга пролонгації договору. Головне попередньо зв’язатися з представниками кредитора і повідомити їм про своє бажання продовжити договір.

Що стосується суми, то вона визначається індивідуально, виходячи з ваших анкетних даних. Зазвичай компанії кредитують в межах від 100 до 20000 гривень. Але нові кредити онлайн, які оформляються позичальником вперше, часто обмежені 1000-3000 гривень.

Відсоток за користування кредитом становить 1,5-2% в день. Для новачків тут є приємна новина – вони можуть отримати кредит під 0%. Така акція проходить практично у всіх популярних МФО. Але навіть 2% в день не сильно збільшать ваші зобов’язання, якщо ви берете невелику суму до зарплати, наприклад 2000 на тиждень. 

 

Кому можуть відмовити в микропозиці?

Головна перевага мікрофінансових організацій в тому, що онлайн заявки на кредит отримують схвалення у 88-98% випадків. На допомогу можуть розраховувати безробітні, студенти, пенсіонери, мами в декреті і домогосподарки. Але ці організації воліють не зв’язуватися зі злісними неплатниками (котрі мають борги або негативний досвід співпраці з іншими МФО), прописаними на території АТО, користувачами, які надають завідомо неправильні дані про себе. В інших випадках у вас є всі шанси отримати кредит онлайн.