Наше життя сьогодні тісно пов’язане з Інтернетом. В онлайні ми працюємо, розважаємося, здійснюємо покупки і бронюємо квитки. З недавніх пір також з’явилася послуга онлайн кредитування. Це зручний сервіс, який надають мікрофінансові організації. Якщо до появи їх в Інтернеті швидкі позики були доступні лише у великих населених пунктах, то сьогодні зайняти у них грошей може будь-який громадянин України, де б він не знаходився. Якщо вам потрібен моментальний кредит онлайн на карту, то звертатися потрібно саме до них.

 

Наскільки швидко можна отримати гроші?

Кредити онлайн на карту в Україні оформляються дуже просто і швидко. Якщо ви вперше отримуєте мікропозику, то на заповнення анкети та розгляд вашої заяви піде близько 15 хвилин. При повторних зверненнях гроші будуть перераховуватися автоматично, так що ви їх отримаєте максиму за 5 хвилин.

Існує хибна думка, що мікрофінансові організації не перевіряють своїх позичальників, тому так швидко перераховують позики. Насправді це звичайно ж не так, просто в більшості компаній введена автоматична система обробки інформації та оцінки платоспроможності клієнта. Тому, якщо ви все заповнили вірно (особливо приділіть увагу відсутності помилок в паспортних даних, номер картки і ідентифікаційний код) – то система швидко схвалить вашу заявку. Причому вона працює цілодобово і без вихідних, так що можна розраховувати на допомогу, навіть якщо гроші знадобилися вночі.

 

Чи правда, що мікропозики видають всім без відмови?

Більшість мікрофінансових організацій рекламує свої послуги, як кредит на карту онлайн без відмови в Україні. Насправді це не зовсім так, відсоток схвалення заявок дійсно високий і на гроші можуть розраховувати навіть ті верстви населення, яким зазвичай відмовляють в банках:

  • студенти;
  • пенсіонери;
  • безробітні;
  • домогосподарки.

Мікропозики в Інтернеті видаються всім громадянам України з чинним паспортом. Але все ж, деякі позичальники отримують негативну відповідь на свої запити. В основному це злісні неплатники, боржники перед іншими мікрофінансовими організаціями, люди з судимостями, які проживають на території анексованих областей і Криму. Цей список не вирок, правила можуть варіюватися, в залежності від компанії. Наприклад, є ряд МФО, які видають мікропозики навіть тим, у кого є незакритий кредит перед іншою організацією.

 

Які дані про себе потрібно залишати для отримання швидкого кредиту?

Щоб отримати кредит онлайн на карту без відмови і дзвінків, вам необхідно заповнити невелику анкету. Там обов’язково потрібно вказати паспортні дані, ІПН, номер банківської карти, телефон та електронну пошту. Також в анкеті присутні загальні питання про сімейний стан, рівень доходів тощо. Підтверджувати цю інформацію ніякими довідками та виписками не потрібно, але відповідайте правдиво, так як автоматична перевірка також обробляє ці дані. Іноді вас можуть попросити надати сканкопію паспорта або сфотографуватися з ним для підтвердження особи. Але таку перевірку влаштовують далеко не всі МФО.

Як бачите, отримати кредит в Інтернеті без відмови цілком реально, а на допомогу може розраховувати майже кожен українець.